Найбільш ефективні негормональні мазі від псоріазу

Чому ж негормональні мазі від псоріазу використовуються частіше, ніж гормональні препарати для лікування цього захворювання? Основною причиною є те, що таку мазь рекомендується застосовувати для лікування як дітей, так і дорослих.

Проблема псоріазу

Медики поки не можуть визначити точні причини хвороби. Невідомий і той факт, чому людина хворіє, а інша ні. Існує велика кількість думок із цього приводу. Одні заявляють, що важливу роль відіграє спадковість, інші вважають, що хвороба є наслідком ендокринних порушень, тривалого стресу, впливу негативних чинників зовнішнього середовища. При цьому більшість фахівців схиляється до того факту, що виникає це захворювання все ж через порушення в імунній системі людини. Оптимальним рішенням вважається комплексна терапія, яка спрямована на досягнення тривалої ремісії пацієнта.

При комплексному лікуванні псоріазу застосовуються препарати натурального походження, потрібні значні зміни в харчуванні, ритмі життя, збереження стабільного емоційного стану. Варто відмовитися від алкогольних напоїв, солодкої і жирної їжі.

Що таке псоріаз?

Локалізація псоріазу. Псоріаз – це хронічне захворювання шкіри, неінфекційне (воно не передається побутовим шляхом від однієї людини до іншої). При цьому надзвичайно небезпечне і доставляє масу дискомфорту хворому. Захворювання сприяє підвищеному росту клітин шкіри, які накопичуються і перетворюються в ще один товстий шар епідермісу у вигляді червоних плям. Але навіть при комплексному лікуванні ніхто не дає гарантію того, що хвороба не з’явиться знову.

Існують дві форми цієї недуги, які зустрічаються найчастіше: це непустульозний (бляшковидний) і пустульозний (пухирі). Можна захворіти в будь-якому віці. Можливі такі ускладнення, як ураження внутрішніх органів, слизових оболонок, дистрофія нігтьових пластин, атрофія м’язових тканин. Крім того, запалені вогнища на шкірі утворюються досить швидко, в подальшому ростуть по всій поверхні, з часом починається регресія. Це тимчасове явище. Якщо не розпочинати медикаментозне лікування, зупинити процес буде проблематично.

Препарати, які використовуються для лікування

З безлічі варіантів лікування потрібно вибрати найбільш підходящий. Самолікуванням краще не займатися: багато мазів на основі гормонів при псоріазі викликають не тільки запальну, але і важкі алергічні реакції. Слід уникати тривалого лікування одним і тим же медичним препаратом. Не рекомендується використовувати весь час схожі за своїм складом препарати. Це може викликати серйозні наслідки. Для адекватного вирішення цього питання варто дізнатися про негормональні мазі. Яку краще вибрати серед такої величезної кількості мазей?

мазь, що лікує псоріаз

Треба знати, що в першу чергу негормональні мазі допомагають позбутися від зовнішніх проявів хвороби. Їх призначають на початковій стадії захворювання. Але все залежить від ступеня занедбаності захворювання. Яку мазь використовувати, вирішує дерматолог, лікування проходить у кілька етапів. У кожної мазі свій спектр дії, що безпосередньо впливає на вибір. Варто зауважити, що потрібно з обережністю використовувати нові медикаменти. Серед найбільш ефективних виділяють наступні негормональні мазі від псоріазу.

Стимулятор Дорогова є фармацевтичним продуктом, який використовують для лікування шкірних покривів, він володіє специфічним запахом.


Це антисептична мазь, яка використовується для зовнішнього застосування. Підходить для лікування різних форм дерматитів, псоріазу, трофічної виразки. Препарат стимулює регенерацію тканин, володіє антисептичною і протизапальною дією. Мазь має тваринне походження, її роблять з кісток, і вона має досить неприємний запах.

Єдина перевага гормональних препаратів полягає в тому, що вони дають швидкий ефект. Проте застосування цих засобів має низку серйозних недоліків: швидке звикання організму до компонентів препаратів, різні алергічні реакції. Важливо знати, що існують ефективні негормональні мазі при псоріазі, які не викликають звикання, які дозволено застосовувати навіть при вагітності. Вони видаляють псоріатичні бляшки і позбавляють від плям на шкірі.

Корисно знати, що мазі на основі солідолу швидко загоюють уражену шкіру та ефективно прибирають наслідки хвороби. У список медикаментів, в яких присутня солідол, увійшли Цитопсор, Антіпсор, Мазь Рибакова, Пікладон, Карталин, Антіпсоріаз та інші.

Лікування псоріазу мазями

Вони пом’якшують пошкоджені ділянки шкіри, зовнішній шар оновлюється, прискорюється обмін речовин, внаслідок чого шкіра омолоджується. Крім солідолу, до складу мазі входять різні природні мінерали і компоненти, які пом’якшують пошкоджену шкіру, знезаражують і знеболюють уражені хворобою ділянки, загоюють і знімають запалення. Негативний вплив цих препаратів на організм зводиться до мінімуму. Результат лікування спостерігається через деякий час після пройденої терапії. Слід зауважити, що кращий спосіб лікування – це своєчасна профілактика захворювання.

найкраща мазь від псоріазу

Для профілактики псоріазу часто використовують крем-мазь «Здоров», мазь на натуральній основі, яка не містить гормонів. Зручна у використанні, без неприємного запаху, має доступну ціну.

Здоров мазь часто використовують в профілактичних цілях. Вона основі воску з комплексом мінеральних і органічних сполук, яка є ефективною на будь-яких стадіях захворювання, не залишає плям на одязі.

Якщо на шкірі запальний процес відбувається досить швидко, можна використовувати крем-віск «Здоров» . Вона не тільки знімає запальний процес, але і підсушує ороговілу шкіру.

Переваги негормональних мазей

Переважно до складу негормональних мазей від псоріазу входять:

Цинк, який має не тільки загоює властивість, але і антисептичну і протизапальну дію, при регулярному нанесенні сприяє швидкому загоєнню уражених ділянок.
Саліцилова кислота використовується в основному як допоміжний компонент, який сприяє швидкому проникненню в тканини активних речовин мазі.
Дьоготь має натуральне походження, широко використовується в лікуванні. Але має неприємний запах.

дьоготь проти псоріазу

Основна перевага мазей, до складу яких входять ці інгредієнти, це те, що ними можна користуватися без будь-яких наслідків, але не більше 3 тижнів, оскільки знижується ефективність лікування. Кожна складова спрямована на попередження поширення запального процесу і усуває симптоми захворювання.


мазь проти псоріазу

Серед недоліків гормональних препаратів зазначають:

складові викликають звикання, внаслідок чого з часом потрібно збільшувати дозування;
отриманий результат виявляється нетривалим;
в деяких випадках виявляються важкі побічні ефекти з боку ендокринної, серцево-судинної систем, нирок, печінки.
Тому фахівці цієї сфери воліють використовувати негормональні мазі.

У більшості випадків вони безпечні для щоденного використання і сприяють збереженню нормального гормонального фону.
Засоби доступні в ціні, не викликають звикання. Головне, вони дійсно лікують від псоріазу.

Александра Л. (Чернігів) Замовила крем(а) "Здоров" від псоріазу

По акції залишилось шт.